Szanowni Państwo,
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) nazywana w skrócie RODO weszło w życie. Pragniemy zapewnić, iż powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie do celów na które została wyrażona zgoda czyli do celów księgowych oraz umów dot. usług fotograficznych. Jednocześnie pragniemy poinformować, że RODO w nieznacznym stopniu rozszerza istniejące już przepisy prawa w zakresie zabezpieczeń dla przetwarzających dane osobowe ( tzw. administratorów), dając jednocześnie większe prawa tym, którzy powierzają swoje dane osobowe.


Kto jest administratorem danych osobowych?
Administratorem danych jest firma: Studio 43300 Tomasz Zając
NIP: 5471387840, REGON: 241785840,


W jakim celu przetwarzamy Państwa dane


Dane te przetwarzane są wyłącznie w celach podatkowo księgowych oraz zawartych ze Studio 43300 Tomasz Zając umów.

Skąd mamy Państwa dane?
Otrzymaliśmy je podczas podpisywania umowy, wystawiania faktury, a także dzięki bezpośredniej współpracy.


Kto jest odbiorcą Państwa danych?
Jako administrator Państwa danych osobowych możemy przekazać Państwa dane zgodnie z obowiązującym prawem, podmiotom przetwarzającym dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług (dot. np. adresu dostawy) oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy ,organy ścigania –wyłącznie w przypadku, gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną.


Okres przechowywania Państwa danych osobowych
Firma Studio 43300 Tomasz Zając nie będzie przechowywała Państwa danych osobowych dłużej niż będzie to konieczne do osiągnięcia celów, do jakich dane zostały zgromadzone lub dłużej niż jest to określone prawem.
Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych?


We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można kontaktować się bezpośrednio z właścicielem firmy pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakie masz uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych?


Przysługuje Państwu prawo:
· do dostępu do swoich danych;
· żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
· wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych (tzw. zapomnienie)

Właściciel
Tomasz Zając